Jste lační
nadprůměrných
informací?

DOPLŇKY – NENÁPADNÉ ŠPERKY KOUPELNY

3.1.2012 / SIKO KOUPELNYTaké Vás v koupelně rozčiluje věčně upatlaný okraj umyvadla od mýdla, ručníky padající z plastových nalepovacích háčků či studená dlažba pod nohama? Přitom stačí drobnost – vhodné doplňky, které koupelnu doladí a vytvoří z ní příjemné, útulné místo. Nejedná se pouze o ručníky nebo koupelnové předložky, které můžeme volit v pestrých barevných variacích a koupelně tak pokaždé dodat jiné ladění, ale také o mýdlenky, WC štětky, poličky nebo držáky toaletního papíru. Ty můžeme vybírat z nepřeberného množství tvarů i originálních designů.

Doplňky Donata, vhodné ke kombinaci se stejnojmennými bateriemi, výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: mýdlenka 510 Kč, držák skleničky 540 Kč
„Koupelnové doplňky lze báječně sladit se sanitou a nábytkem a sjednotit tak celkový vzhled koupeny. Některé doplňky jsou vyrobeny v takovém designu, aby vhodně dokreslily například série koupelnových baterií,“ říká Karel Novotný, vedoucí oddělení designu ze SIKO KOUPELNY. Velmi elegantně a designově čistě působí série Spirit od stejného výrobce. „Nabízí skleněné poličky, které působí subtilně a jsou velmi vhodné i do malých koupelen, které nijak opticky nestísní,“ dodává Novotný.
Doplňky Spirit – polička, výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: 590 Kč

Ne každý ovšem preferuje nenápadný styl. Také ti, kteří mají rádi originalitu, si v nabídce koupelnových studií přijdou na své. Koupelnu lze dovybavit v retro stylu, který je v současnosti velmi populární, nebo ji naopak doplnit nějakým odvážným futuristickým prvkem nebo elegantním kouskem. Třeba ze sortimentu značky VitrA, jejíž několik sérií vzniklo ve spolupráci s designérem Rossem Lovegrovem. Jeho působivý rukopis spočívá v jednoduchosti, praktičnosti a funkčnosti, ale přesto vždy spolehlivě upoutá.
Držák WC štětky ze série Istanbul, výrobce VitrA, MOC v SIKO KOUPELNY: 6.790 Kč

Zajímavý design s sebou často přináší větší náklady. Naštěstí tomu tak není ve všech případech. „Na trhu existují také ekonomické série, které jsou vzhledově i cenově velmi atraktivní a koupelnu určitě ozvláštní. Stačí se jen porozhlédnout,“ uklidňuje Karel Novotný.

Háček ze série Zen, výrobce Multi, MOC v SIKO KOUPELNY: 79 Kč

Další doplňky do koupelny z nabídky SIKO KOUPELNY:

Série Valeta svým stylem perfektně doplňuje stejnojmenné baterie.
výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: držák skleničky 490 Kč, dávkovač tekutého mýdla 680 Kč, dvojháček 290 Kč

Dávkovač tekutého mýdla ze série Libra
výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: 299 Kč

WC štětka ze série Laceta
výrobce Optima, MOC v SIKO KOUPELNY: 459 Kč

Kosmetické zrcátko s osvětlením
výrobce Naturel, MOC v SIKO KOUPELNY: 2.490 Kč

Koupelnové předložky z akrylu a mikrovlákna jsou vyráběné exkluzivně pro SIKO KOUPELNY v 17 designových variantách. Předložky mají jednotný rozměr 60×90 cm, protiskluzový povrch a lze je prát při 40 °C v automatické pračce na šetrné praní.
MOC v SIKO KOUPELNY: 399 Kč