Jste lační
nadprůměrných
informací?IMPROMAT obdržel ocenění CZECH TOP 100 – SYMBOL ÚSPĚŠNÝCH

22.3.2013 / IMPROMATtop-100 Společnost IMPROMAT, jež je výhradním distributorem produktů Ricoh v České a Slovenské republice, obdržela ocenění CZECH TOP 100 – SYMBOL ÚSPĚŠNÝCH. Pamětní plaketu převzal Ing. Svatopluk Březík, výkonný ředitel společnosti, na slavnostním galaobědu pro CZECH TOP 100 NEJOBDIVOVANĚJŠÍCH FIREM ČR ve Francouzské restauraci Obecního domu.

Pro IMPROMAT byl rok 2012 velmi úspěšným rokem a zařazení do společnosti vrcholových manažerů je pro nás velká čest. Vnímáme to jako ocenění naší mnohaleté práce a zároveň i výzvu do budoucnosti. I v dalších letech chceme udržet krok s těmi nejlepšími,“ komentuje ocenění Ing. Svatopluk Březík, výkonný ředitel společnosti IMPROMAT.

Držiteli letošních ocenění „CZECH TOP 100 – Symbol úspěšných“ se staly společnosti Best a Impromat a občanské sdružení Žába na prameni. FOTO: Ing. Svatopluk Březík (druhý zleva) s pamětní plaketou.

O společnosti IMPROMAT
IMPROMAT je jediným oficiálním distributorem výrobků značky RICOH v České a Slovenské republice. Specializuje se na dodávky systémových řešení kancelářského tisku, produkčního tisku a systémů pro správu dokumentů. V současnosti plně pokrývá obchodními a servisními službami prostřednictvím svých poboček všechny regiony České republiky a Slovenska.

O plaketě „CZECH TOP 100 – Symbol úspěšných“
Za dlouhé období existence projektů CZECH TOP 100 se organizátoři, partneři a celá řada dobrovolných spolupracovníků setkávala s desítkami institucí a subjektů, které činnosti CZECH TOP 100 podporovali jak svými aktivitami, tak i jako ideoví spolutvůrci. Přestože se v některých případech nekvalifikují podle objemových ukazatelů do žebříčků CZECH TOP 100, jsou to subjekty, ale i osobnosti, kterých si Sdružení CZECH TOP 100 váží za jejich dlouhodobou přízeň, podporu, kvalitu a šíři spolupráce a které si zaslouží veřejné ocenění.

O Sdružení CZECH TOP 100
Sdružení CZECH TOP 100 vzniklo v roce 1994 s hlavním cílem pravidelně sestavovat a zveřejňovat seznam nejvýznamnějších společností v České republice a na základě porovnávání vybraných ekonomických ukazatelů je seřadit do uceleného žebříčku. V současné době vyhlašuje každoročně celou řadu žebříčků – např. 100 nejvýznamnějších firem ČR, 100 obdivovaných firem ČR nebo soutěž Nejlepších výročních zpráv a firemních časopisů. Dále organizuje doprovodné programy, konference a odborná diskusní fóra.

O žebříčku 100 obdivovaných firem ČR
Žebříček publikuje Sdružení CZECH TOP 100 od roku 1999. Sestavuje ho na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických a finančních analytiků, zástupců oborových sdružení, svazů a profesních asociací. V rámci hlasování oslovení odborníci hodnotí řadu kritérií, od základních ukazatelů firmy (inovační schopnost a kvalita výrobků a služeb, dlouhodobá hodnota firmy) přes její vztah k lidem ve firmě (kvalita managementu, schopnost přilákat a udržet talentované zaměstnance) po vztah firmy ke společnosti (odpovědnost k životnímu prostředí a vztah ke společnosti, podpora regionu, charitativní a obecně prospěšné projekty, otevřenost a komunikativnost apod.). Žebříček od své premiéry v únoru 1999 získal renomé a je velmi sledovaným ratingem vydávaným každoročně CZECH TOP 100.