Jste lační
nadprůměrných
informací?

JE TU NOVÁ ÉRA PIKNIKOVÁNÍ? OVOCNÉ RADLERY A NEALKO PITO

11.5.2012 / Pivovar SamsonZapomeňte na dobu, kdy Radlery pily jen slečny, a nealkoholické pivo bylo výsadou řidičů. Je pryč. Ten, kdo dnes nemá v koši na piknik ovocný Radler nebo nealko pivo, by se mohl na trávě v parku cítit až nepatřičně. Radlery jsou hitem a je jasné proč. V době, kdy sluníčko láme rekordy, ho tímto nápojem máte šanci umlčet. Samson nabízí varianty Lemon a Grep. Ale pozor. Není to jediná volba. Kdo se rád úplně vyhne alkoholu, ale přesto se chce osvěžit, měl by v obchodě sáhnout pro Pito. Nealkoholické pivo, které letošní léto zažívá obnovenou premiéru.

Pito, praotec nealkoholických piv hlásí návrat

Nikdo v Česku se nemůže pochlubit nealkoholickým pivem s takovou historií jako Samson. Právě v tomto pivovaru vybrousili po letech usilovného vývoje diamant zvaný Pito. Nápoji, který propůjčil kategorii nealko piv své jméno podobně jako kdysi Lux vysavačům, vylepšili chuť a zkrášlili láhev i etiketu. A proto má Pito opět ambice stát se nejoblíbenějším českým nealkoholickým pivem.

Pito v v půllitrech, v třetinkách i v plechu

Pito není jen náhražkou pro ty, kteří si vytáhli krátkou sirku a budou řídit na cestě domů z pikniku. Samson zapracoval na chuti, odstranil mladinou chuť, která tahle piva často trápí. A navíc Pito nabízí v úplně novém designu. Můžete ho koupit v klasickém půllitru, v plechu nebo také v třetinkové lahvi, která skvěle padne do ruky.

Zakoupit jej můžete v síti Kaufland, Tesco a také v maloobchodní síti.

Doporučená cena:

• Pito v půllitrové lahvi 9,50 Kč
• Pito v plechu: 13,90 Kč
• Pito v třetince: 8,90 Kč

Seznamte se: Samson Radler

Nemluví se o ničem jiném. Teď když slunce pálí a restaurační zahrádky i parky jsou plné lidí, kteří si rádi pochutnají na nápoji, který je osvěží, jsou Radlery v kurzu. A protože to v Samsonu předvídali, přišli jako první na trh s variantou Radler Grep a nedávno i s oblíbeným Lemonem. Na výrobě spolupracovali s rakouskými odborníky, proto není překvapením, že Radlery od Samsona už ovládli i recenze pivních expertů.

Radlery v plechu a třetinkové lahvi s twist uzávěrem

Samson jako první u nás nabízí své Radlery Lemon a Grep také v třetinkové lahvi s twist uzávěrem. Prostě jen otočíte zátku v ruce a můžete se napít. Nemluvě o chuti, která mixuje skvělou chuť piva Samson a ovocné šťávy. V horkých letních dnech je to pro všechny to nejlepší osvěžení. A je jedno, jestli grilujete, hrajete s kamarády při pikniku pétanque nebo prostě jen hasíte žízeň po vysilujícím výletu. Pro žíznivé pak nabízí Samson své Radlery i v plechu.

Zakoupit jej můžete v síti Kaufland, Billa a také v maloobchodní síti.

Doporučená cena:

• Radler v třetince s twist uzávěrem: 14,90 Kč
• Radler v půllitrové plechovce: 13,90 Kč

Pravá desítka od Samsona

I klasičtí milovníci dobrého piva si u Samsonu přijdou na své. Zvlášť když si s sebou do piknikového koše přibalí pravou desítku. Ta od Samsona má totiž více jak 10% stupňovitost, což je na českém pivním trhu málo vídaná záležitost. Podle toho také chutná. A samozřejmě že je možné si ji teď nově pořídit i v plechovce, aby vám v koši zbytečně nic necinkalo a nehrozilo, že svůj oblíbený nápoj rozbijete, ještě než dorazíte na místo.

Zakoupit jej můžete v síti Kaufland, Tesco, Ahold a také v maloobchodní síti.

Doporučená cena:

• Desítka v půllitrové lahvi: 8,90 Kč
• Desítka v půllitrové plechovce: 12,90 Kč