Jste lační
nadprůměrných
informací?Karamel od Lindt Lindor. Karamel ve své nejjemnější podobě

3.9.2013 / LindtLindor Caramel 200g bez pozadíPrvotřídní švýcarská čokoláda a jemně tající karamel, to je kombinace ukrytá v nejnovějších pralinkách značky Lindor. Novinka s názvem Lindor Caramel se nyní představí i českým milovníkům čokolády a chystá se ovládnout jejich chutě, stejně, jako se jí to podařilo v zahraničí. Podzim s chutí karamelu je tu!

Další přírůstek do rodiny exkluzivních pralinek Lindor pochází z dílny známého výrobce prémiové čokolády Lindt. Jeho výrobky se vyznačují vysokou kvalitou použitých surovin i zpracováním a nejinak je tomu i v případě Lindor Caramel. Nezaměnitelné jemné chuti mléčné čokolády a zlatavého karamelu odpovídá i exkluzivní balení. Každá z pralinek je balená zvlášť, dohromady pak míří na pulty v elegantní dárkové krabičce, která barevně koresponduje s chutí ukryté uvnitř. Zlatohnědé jsou samotné pralinky Lindor Caramel, stejně tak celý obal a krabička. Trendem podzimu v cukrovinkách je tedy zlatohnědá!

Pralinky Lindt Lindor Caramel jsou ideální jako dárek pro blízké, přátele nebo kolegy. Hodí se pro výjimečné a slavnostní okamžiky, ale i jako poděkování, pro radost, či jen tak. Zvláštní příležitost si díky Lindor Caramel pralinkám můžete přichystat i Vy sami pro sebe.

S uvedením nové příchutě na český trh přichází Lindt také s unikátní a atraktivní soutěží! Zájemci mohou v průběhu měsíce října hrát o sportovní tašku s 1000 pralinkami Lindor Caramel, kterou osobně podepsala jedna z největších hvězd světového tenisu Roger Federer!

Novinka Lindor Caramel je k dostání ve 200g balení v běžné obchodní síti za cca 149 Kč.*

Více informací o novinkách a soutěži najdou zájemci na www.lindt.cz nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/lindtczsk.

*nezávazná doporučená spotřebitelská cena