Jste lační
nadprůměrných
informací?

Koupelnový nábytek v duchu minimalismu

18.12.2012 / SIKO KOUPELNYKoupelna bývá až na výjimky místností, kde řešíme doslova každý centimetr volného místa. Zvlášť, chceme-li ji mít plnohodnotně vybavenou vanou, sprchovým koutem, toaletní mísou, bidetem, případně do ní potřebujeme vtěsnat ještě pračku či sušičku. Na nezbytné úložné prostory tak nezbývá příliš prostoru. Jaká se nabízejí řešení?

Uměním je vybavit koupelnu takovým nábytkem, který nebude působit příliš robustně a přitom pojme maximum věcí, které nechceme vystavovat očím okolí. Moderní řešení představují především různě velké závěsné skříňky a hluboké šuplíky či police umístěné v prostoru pod umyvadlem. Právě závěsné systémy, případně nábytek na nožičkách vytvářejí dojem vzdušnosti a prostor koupelny opticky nezahlcují.

SIKO KOUPELNY přináší malou inspiraci z dílen předních výrobců a designérů.

Kombinace pravidelných linek a oblých tvarů ve světlém a menším prostorům lichotícím dekoru akácie. Příklad minimalistického pojetí od výrobce Naturel Acona (exkluzivně v síti SIKO KOUPELNY). Skříňky pod umyvadlo s jednou hlubokou zásuvkou, kam lze poskládat i objemnější věci, jsou doplněny variací skříněk různých velikostí, jež lze libovolně kombinovat. Praktické zpracování dvířek, které lze otevírat jak shora tak zespodu, přesně podle konkrétních dispozic koupelny.