Jste lační
nadprůměrných
informací?

Majitelka společnosti SIKO KOUPELNY oceněna titulem LADY PRO 2012

1.12.2012 / SIKO KOUPELNYMajitelka a předsedkyně dozorčí rady společnosti SIKO KOUPELNY Ing. Jaroslava Válová získala na konci listopadu čestný titul LADY PRO 2012, udělovaný letos již po sedmnácté výjimečným ženám z českého byznysu, politiky či společenského a uměleckého života. Ocenění jí udělila pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

Společnost SIKO KOUPELNY, v jejímž čele Jaroslava Válová od počátku stojí, vznikla již před 21 lety. U jejího zrodu stálo rozhodnutí matky tří dětí vybudovat vlastními silami prosperující firmu, která se postupem času stala největším a nejúspěšnějším dodavatelem koupelnového vybavení v Česku. Právě schopnostmi stát v čele takto významné firmy, zvládat každodenní náročné povinnosti vrcholové manažerky zároveň se společenským posláním ženy a především matky naplnila bezezbytku podstatu a definici tohoto uznání, které je každoročně spolu s titulem Gentleman Pro nezávislou společností Comenius udělováno.
Jaroslava Válová se tak ocitla ve společnosti takových osobností, jakými jsou například předsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová, lékařka a ředitelka IKEM Eva Syková, architektka Eva Jiřičná nebo manažerka Libuše Šmuclerová, jež ocenění získaly v předchozích letech.