Jste lační
nadprůměrných
informací?

Nestárnoucí Black&White bude slušet i vaší koupelně

31.1.2013 / SIKO KOUPELNYKombinace bílé a černé barvy si drží neochvěnou pozici nejen ve světě módy, ale i interiérového designu, kterému dodá nádech strohé, ale efektní elegance, ať už v retro nebo hitech stylu. Právě univerzálnost a odolnost vůči jakýmkoli módním vlivům a vlnám dělá z tohoto barevného tandemu jednu z nejoblíbenějších kombinací. Jak to vypadá, když ovládne prostor koupelny?

Lapovaný obklad a dlažba v kombinaci se štípanou mozaikou série Zeus od předního výrobce Fineza. Sanitární keramika v černobílé kombinaci pochází z dílny světoznámého designerského studia TRIOMINI – materiál původně používaný na výrobu luxusních pracovních desek je neuvěřitelně odolný díky své celoprobarvenosti a zároveň umožňuje nekonečnou tvarovou variabilitu. Obklad Bianco Nero představuje harmonii protikladů dvou barev, které se vzájemně přitahují .

Novinková mozaiková dlažba Zeus Fineza se strukturovaným povrchem se nabízí ve dvou provedeních. Záleží jen na Vás, zda převládne bílá nebo černá.

Nová kolekce umyvadel a umyvadlových skříněk Strada od výrobce Ideal Standard. Lineární pravoúhlé tvary této kolekce odpovídají současným trendům čistých a minimalistických interiérů. Jemnost základních tvarů této kolekce je zdokonalena štíhlými okraji umyvadel.

Příklad řešení black&white koupelny, kdy se přísně geometrické linie, jež pomáhají opticky vytvářet jednotlivé zóny v prostoru doplní listelami, jež prostor zútulní a interiér spojí v jeden kompaktní celek. Obklad série Madera od výrobce PILCH, který je součástí exkluzivní nabídky SIKO KOUPELNY.

Koupelnový nábytek Naturel Verona nabízí jednoduché a přímé tvary v různém provedení velikosti a barev. Černá v tomto případě skvěle doplňuje, resp. tvoří jeden celek s bílým designovým umyvadlem z litého mramoru.

Nástěnný radiátor HAND Cordivari Design, typický protagonista současného trendu vytápění, kde topné těleso vytváří a doplňuje originální tvář interiéru. Významní světoví designéři vytvářejí pod značkou Cordivari dokonalou funkčnost a styl, který je schopen dát teplo a eleganci každému obytnému prostoru, koupelny nevyjímaje.

Nezbytné doplňky skvěle podtrhnou výsledný dojem – koupelnová předložka ze syntetického textilního vlákna se strukturou vlny, jež se snadno udržuje a pere. K dostání v celé síti prodejen SIKO KOUPELNY.

Kompletní nabídku najdete v aktuálním katalogu SIKO KOUPELNY nebo www.siko.cz.