Jste lační
nadprůměrných
informací?Novinka Ricoh Pro™ C901S Graphic Arts+ nastavuje nové standardy tisku

14.5.2013 / IMPROMATZnačka RICOH, zastoupená v ČR společností IMPROMAT, uvádí v těchto dnech na náš trh další novinku z oblasti produkčního barevného archového tisku. Zařízení Ricoh Pro™ C901/C901S Graphic Arts+ svými parametry sleduje aktuální trendy a nabízí to nejlepší pro grafický produkční tisk. Stanovuje nové standardy produktivity, výkonnosti, kvality a překvapí vás svou všestranností, škálovatelností a výkonem.

Systém splňuje požadavky na vysokorychlostní barevné a černobílé zařízení pro tisk. Vakuové podávání archů zajišťuje spolehlivou a rychlou dopravu média nejen do tiskárny, ale i po celou dobu průchodu listu strojem. Předo zadní registrace nyní svojí přesností splní veškeré požadavky i pro vysoké gramáže. Při tiskové rychlosti 90 A4 stran za minutu dokáže udržet kvalitu i rychlost, a to i pro těžká média až do 350 gsm. Podporuje také rozsáhlou knihovnu různých profilů médií – v základu dodávky je již 350 typů profilů na různá média a dalších 1000 pozic v seznamu je volných pro uživatelské nastavení. Výběr požadovaných nastavení lze provádět intuitivním rozhraním, tedy přímo na barevné dotykové obrazovce. Využít lze také integrované barevné skenování a kopírování dokumentů. Díky technologii nového toneru je archový tisk u systému Pro™ C901GA blíže srovnatelný offset technologiím.

Rozsáhlá škála tiskových serverů od EFI a datové WorkFlow zaručuje vysokou spolehlivost pro tisk variabilních dat. Tyto nástroje poskytují ve spojení s pokročilými funkcemi knihoven médií vynikající reprodukce barev. Tiskový systém využívá řadu externích tiskových serverů, které používají nejnovější technologii Adobe® PDF Print Engine (APPE). Můžete tak produkovat širokou škálu tiskových úloh – od jednoduchých zakázek až po komplexní, proměnné variabilní marketingové materiály. Rozmanitost zakázek lze navíc rozšířit o tisk na speciální média a polymer.

Zásadních změn dostály i díly spotřebního charakteru, které umožňují obsluze jejich snadnou výměnu. Vyměnitelné jednotky (ORU) zajistí rychlou a snadnou výměnu na místě, čímž jsou minimalizovány prostoje a přerušení.

Co skutečně potěší každý provoz produkčního tisku, jsou možnosti integrovaných dokončovacích modulů, kterých nový Ricoh nabízí skutečně mnoho. Novinkou je „all-in-one“ šití ve hřbetu, které může produkovat plně dokončené brožury s až 80 stranami a navíc oříznutým okrajem. Využít lze i plně automatizovanou klasickou kroužkovou vazbu. Můžete tak vytvářet profesionálně vyhlížející knihy od 10 do 400 stran v duplexním režimu. Nechybí ani modul Plockmatic pro oboustranné oříznutí brožur a in-line trojřez (třístranné oříznutí) s přesným střihem přes 25 listů papíru 80g.

Nový Ricoh Pro™ C901/C901S Graphic Arts ocení především komerční digitální tiskárny, kde lze toto řešení snadno integrovat do existujícího pracovního prostředí například Heidelberg Prinect®, Kodak Prinergy® nebo Agfa Apogee®. Kromě toho umožňuje tisknout na širokou škálu lakovaných a speciálních médií. Ocení jej i tisková datová centra, upřednostňující rychlá kompaktní univerzální zařízení. V oblasti komerčního tisku, kde jde o časy, rychlý obrat, nízké náklady a vysokou kvalitu, má Ricoh Pro™ C901/C901S ty nejlepší předpoklady. Nabízí velkou rychlost a odolnost a poskytuje nástroje pro správu barev s vynikající kvalitou výstupu.

c901s

 

O společnosti

IMPROMAT je jediným oficiálním distributorem výrobků značky RICOH v České a Slovenské republice. Specializuje se na dodávky systémových řešení kancelářského tisku, produkčního tisku a systémů pro správu dokumentů. V současnosti plně pokrývá obchodními a servisními službami prostřednictvím svých poboček všechny regiony České republiky a Slovenska.