Jste lační
nadprůměrných
informací?

SIKO KOUPELNY DODÁVAJÍ VYBAVENÍ DO DALŠÍHO REZIDENČNÍHO PROJEKTU

21.6.2012 / SIKO KOUPELNYSpolečnost SIKO KOUPELNY, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů koupelen do developerských projektů v Čechách a na Slovensku, získala dalšího klienta. Je jím komorní rezidenční projekt viladomů Na Větráku v Horních Počernicích od realitní a developerské společnosti PP Invest.

„Developerovi projektu Na Větráku jsme nabídli komplexní služby v oblasti dodávek obkladů, dlažeb a vybavení koupelen. Společnost PP Invest a její zákazníci budou moci také využívat klientské a grafické centrum, které jim zajistí zpracování požadovaných klientských změn. Výhodou je možnost sledovat stav rozpracovanosti zakázky on-line. To je u našich partnerů velmi oblíbená služba, protože umožňuje kdykoliv získat aktuální informace,“ říká k nové spolupráci vedoucí oddělení developerského úseku SIKO KOUPELNY Michal Horák.

Komorní rezidenční projekt Na Větráku zahrnuje čtrnáct bytových jednotek umístěných ve dvou viladomech. Do těchto bytů bude společnost SIKO KOUPELNY dodávat kompletní koupelnové vybavení renomovaných značek, jakými jsou například Jika, Ideal Standard, Grohe, Rako nebo Kale. Projekt se nachází v Praze 9 ve čtvrti Horní Počernice a je dopravně vzdálený cca 5 minut od stanice metra Černý Most. Poloha v zeleni a v klidné lokalitě nabídne příjemné bydlení v bytech o velikosti 2+kk a 3+kk. Přízemní jednotky mají k dispozici velké zahrádky. Výstavba projektu Na Větráku začala na sklonku loňského roku a nyní je ve fázi hrubé stavby. Dokončení je plánováno ještě v letošním roce.

Mezi další zákazníky SIKO KOUPELNY z řad developerů se řadí například firmy Ekospol, Central Group, GEMO Olomouc, Metrostav, CODECO, BCD Group, ORCO, RD Rýmařov, PSJ, Canaba či Gaudí. Z realizovaných projektů z oblasti nebytové výstavby lze jmenovat např. dodávky pro obchodní domy Tesco, autosalony Porsche, obchody Interspar, rádio Svobodná Evropa nebo Stavovské divadlo.