Jste lační
nadprůměrných
informací?

SIKO KOUPELNY představují špičky světového koupelnového designu

10.7.2013 / SIKO KOUPELNYNa jaře tohoto roku uvedla společnost SIKO KOUPELNY exkluzivní značku ELITE BATH, pod kterou dodává na český trh luxusní produkty těch nejlepších světových výrobců nejen koupelnového vybavení. Mezi jinými je zde v široké míře zastoupena také značka Villeroy & Boch, proslulá především designovým jídelním porcelánem či prvotřídními obklady a dlažbami. To však není zdaleka vše, co může tento německý producent nabídnout. Vybrané řady sortimentu Villeroy & Boch pro zařízení své koupelny nově najdou zákazníci i v běžné nabídce SIKO.

Villeroy & Boch je výjimečná svým zaměřením na ucelené koupelnové kolekce, jež mají do prostoru vnášet osobitost, eleganci, krásu přírody i moderní design. Od sanitární keramiky přes baterie, nábytek až po originální doplňky přináší náročným zájemcům kompletní řešení pro prostor jejich koupelny. Čím aktuálně tato značka boduje ve světě a co díky SIKO KOUPELNÁM, coby klíčovému prodejci, nabízí i českým zákazníkům?

Univerzální, jednoduché, hravé…prostě Joyce!

Jednou z posledních novinek, kde V&B ukazuje, v čem tkví její neobyčejnost, je kolekce koupelnového vybavení s názvem Joyce. Hlavní roli zde hrají hravé barevné akcenty, které umožňují variovat, měnit a oživovat prostor koupelny dle individuálního vkusu jeho uživatelů. Kruhová umyvadla jako součást keramické desky, precizně konstruované pojízdné kontejnery umyvadlových skříněk, barevná krytka výpusti umyvadla, sofistikované doplňky v podobě dóz s praktickým protiskluzovým povrchem stohovatelné na sebe, kdy je spodní dóza jištěna magnetem zespodu a kde jen výměna horního dílu určuje, zda půjde o držák na zubní kartáček, hřebeny či mísu na drobné předměty, i to jsou charakteristické znaky této kolekce.

Vany z Quarylu

Quaryl je patentovaný materiál, z něhož u Villeroy & Boch vyrábí exkluzivní vany. Jedná se o směs velmi jemného minerálního granulátu z křemene, akrylové pryskyřice a dalších látek, jež se vyrábí postupem tzv. nízkotlakého lití. Díky tomu vznikají vany s vysokými izolačními schopnostmi, jež jsou stálobarevné, neporézní a odolné proti stárnutí. Díky vysoké tvarové přesnosti lze zajistit dokonalé lícování a minimální spáry mezi vanou a obklady. Ve vybraných prodejnách SIKO si můžou aktuálně zájemci prohlédnout například modely Oberon a Squaro, jež jsou v prodeji také s doplňkovými whirlpool systémy Whisper a Ultimate Fitness Whirlpool.

Nová generace klozetů DirectFlush

V rámci neustálé inovace přichází Villeroy & Boch i s novinkou v segmentu toaletních mís. Systém DirectFlush představuje WC bez vnitřního okraje uvnitř mísy s úsporným a optimalizovaným splachováním. Úklid této toalety je navíc snadný a její používání daleko hygieničtější. K dostání je v novinkové sérii s názvem Omnia zahrnující program Omnia Architectura. Ten reprezentuje kvalitní řešení pro všechny projekty koupelen.

La Fleur aneb návrat ke klasice

Nová řada koupelnových baterií nebo spíše kohoutků vychází z klasiky oděné do moderního hávu. Jde o kohoutky rozmanitých tvarů, které se stanou šperkem a ozdobou každé koupelny.

Více informací o produktech značky Villeroy & Boch i o dalších exkluzivních značkách najdete na www.siko-koupelny.cz a www.elitebath.cz.