Jste lační
nadprůměrných
informací?

SIKO KOUPELNY rozšiřují nabídku kuchyní do dalších regionů

27.1.2013 / SIKO KOUPELNYSpolečnost SIKO KOUPELNY, přední dodavatel koupelnového vybavení v Česku a na Slovensku, dále rozvíjí své aktivity v oblasti prodeje kuchyní. Na konci ledna otevře další tři kuchyňská studia v Humpolci, Jihlavě a Táboře a zároveň představí novou akční nabídku na kuchyňský sortiment.

Vedle tří nových studií je již nabídka kuchyní SIKO dostupná v dalších 7 prodejnách SIKO KOUPELNY (Praha-Černý Most, Praha-Průhonice, Liberec, Teplice, Zlín, Brno a Olomouc). Sortiment zahrnuje jak plánované, tak sektorové kuchyně v nejrůznějších designech, barvách a provedeních.

„Dlouhodobě sledujeme zájem zákazníků o náš kuchyňský sortiment, proto plánujeme otevření kuchyňských studií v rámci našich prodejen i v dalších regionech, a to již v průběhu letošního roku,“ uvádí k expanzi na trh s kuchyněmi Jan Vrba, produktový manažer SIKO.

Kompletní nabídku včetně aktuálních slevových akcí najdou zájemci na www.siko.cz/kuchyne a dále prostřednictvím prospektů a letáků, které jsou distribuovány do schránek ve městech, kde jsou kuchyňská studia SIKO již otevřena.