Jste lační
nadprůměrných
informací?

SIKO KOUPELNY se staly významným partnerem 3 nových developerských projektů

23.11.2012 / SIKO KOUPELNYpro-web_1 Bytový dům Chudenická, 2Barevné Letňany a Park Hloubětín jsou tři nové projekty bytové výstavby v Praze, jejichž výhradním dodavatelem kompletního koupelnového vybavení bude společnost SIKO KOUPELNY. V krátké době se tak jedná o její další významnou spolupráci s předními českými developery.

Družstevní výstavba s názvem Bytový dům Chudenická na pražském sídlišti Košík bude čítat 51 bytových jednotek o velikosti 30–90 m2. SIKO KOUPELNY každý z bytů vybaví sanitární keramikou předních výrobců JIKA a IdealStandard, sprchovými kouty ANIMA a bateriemi Optima.

Pokračování úspěšného a architektonickými cenami ověnčeného projektu v Praze Letňanech nese název 2Barevné Letňany. Celkem 69 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+1, plánovaných v první etapě výstavby, bude opatřeno koupelnami s exkluzivním vybavením českých i světových výrobců Kaldewei, Hüppe, Vitra, Glacera či Grohe, obklady a dlažbu v přírodních odstínech dodají SIKO KOUPELNY od značky Lasselsberger.

Rozsáhlý projekt tří bytových domů o celkem 115 bytových jednotkách Park Hloubětín bude patřit mezi vůbec největší, na kterém kdy společnost SIKO KOUPELNY měla možnost spolupracovat. Koupelny budou disponovat například designovými vanami Laguna, pákovými bateriemi Grohe či sanitární keramikou IdealStandard.

„Participace na těchto třech významných a rozdílných realizacích dokazuje, jak široká je šíře portfolia SIKO KOUPELNY, kdy dokážeme kompletně vybavit interiér v projektu pro družstevní bydlení stejně jako v rezidenční výstavbě určené pro náročnější klientelu,“ uvádí k aktuálním partnerstvím Michal Horák, vedoucí oddělení developerského úseku SIKO KOUPELNY.