Jste lační
nadprůměrných
informací?

SIKO kuchyně posilují, nabídkou i dostupností

24.6.2013 / SIKO KOUPELNYPřední český prodejce koupelnového vybavení, společnost SIKO KOUPELNY, začal zkušebně nabízet sortiment kuchyní na jaře loňského roku. Velký zájem ze strany zákazníků si vyžádal okamžité rozšíření nabídky a expanzi dalších prodejních míst. V současné době jsou SIKO kuchyně dostupné takřka ve 30 prodejnách SIKO napříč Českem.

Aktuálně mají SIKO kuchyně vlastní prodejní expozice v celkem 29 pobočkách v Česku. Jedna z posledních se koncem března otevřela v rámci nového a svou rozlohou největšího showroomu SIKO na pražském Zličíně, který zaujímá přes 2 700 m2 prodejní plochy. Po více než roce fungování na trhu se tak z původně okrajového sortimentu stala ze SIKO kuchyní svébytná odnož, která si na trhu našla své pevné místo.

„Naše nabídka zahrnuje jak sektorové, tak plánované kuchyně, které si nekladou za cíl konkurovat specializovaným kuchyňským studiím pro náročnou klientelu. Chceme poskytnout zákazníkům možnost prakticky, moderně a s veškerým dostupným servisem vybavit kuchyň kvalitním nábytkem včetně spotřebičů a doplňkového vybavení, a to v přiměřeném poměru kvalita/cena,“ uvádí Jan Voldán, vedoucí marketingového oddělení SIKO KOUPELNY.

Sektorové kuchyně pod značkou Multi čítají 7 základních modelů, plánové kuchyně značky NATUREL lze aktuálně vybírat z celkem 18 sérií, přičemž nabídka se neustále rozšiřuje. Novinkou jsou dvě designové série s názvem DARA a ELA, které stejně jako všechny ostatní nabízí nespočet možných variací a řešení pro každý prostor. Spolu s kuchyní lze ihned vybrat například dřez, baterii, kuchyňské spotřebiče a v neposlední řadě i obklady a dlažby, vše přitom lze konzultovat a naplánovat s odborníkem přímo na místě.

Nové pojetí prodejen SIKO, kdy lze doslova pod jednou střechou najít řadu sortimentů pro celou domácnost, vychází z potřeb náročného zákazníka, ať už plánuje rozsáhlou renovaci svého bydlení či hledá moderní řešení pro domácnost. Současný koncept nabízí ucelený servis a umožňuje poskytovat i rozšířenou nabídku zákaznických výhod v podobě různých, vzájemně se doplňujících slev nebo splátkového prodeje.

Více informací na www.siko.cz nebo www.siko.cz/kuchyne.