Jste lační
nadprůměrných
informací?

Světlá desítka od Samsonu se letos stala Českou chuťovkou roku 2013

17.10.2013 / Pivovar SamsonPivovar Samson znovu zabodoval se svými výrobky v soutěži Česká chuťovka. V loňském roce bylo oceněno v kategorii nealkoholických nápojů Samson Pito. Letos získala v kategorii piva cenu světlá desítka, tedy Samson Original Czech Světlé výčepní pivo 10°. Slavnostní vyhlášení a předání cen jubilejního pátého ročníku Česká chuťovka se uskuteční v Rytířském sále Senátu ČR ve čtvrtek 17. října 2013.

„Snažíme se, aby naše pivo mělo stále vyšší kvalitu, a neustále pracujeme i na vylepšování chuti. V loňském roce jsme upravili recepturu Pita, což mělo velký úspěch a Pito získalo ocenění Česká chuťovka. Redesignovali jsme také lahve a etikety našich piv, což určitě napomohlo ke zvýšení prodejů. Ocenění naší světlé desítky si moc vážíme a budeme i nadále pracovat na tom, abychom udrželi tu nejvyšší kvalitu piva Samson,“ řekl obchodní ředitel Pivovaru Samson David Posekaný.

Značka Dobrý tuzemský potravinářský výrobek “Česká chuťovka” má napomoci tuzemským spotřebitelům objevit kvalitní a chutné české potraviny. Nejdůležitějším rozhodovacím kritériem jsou vysoké chuťové parametry přihlášených výrobků. Samozřejmým předpokladem je jeho vysoká kvalita. Ceny Česká chuťovka se udělují letos již popáté.