Zprávy pro vás
nadprůměrně aktuální!

Jaro už je tady, ukaž nám svý vnady! aneb soutěžíme s Linou

19.5.2013 / News

Lina soutez Vyhlašujeme soutěž o fotografie nejlepších dekoltů – soutěžíme s Linou a o Linu.

Konečně je tady soutěž pro pořádný chlapy. Kdo chce vyhrát, fotí se výstřihy přítelkyň, manželek, kamarádek nebo milenek a pošle je na www.hodneorechu.cz. Soutěž má jednak přivítat jaro, období bez kabátů a také zajímavě přiblížit sušenku Lina jako pořádnou nálož ořechů pro pořádné chlapy.

Sbírají se hlasy, tak si dejte záležet!

O zajímavé výhry se hraje na webu soutěže i na facebooku. Je potřeba nejen zajímavou fotku udělat a poslat, ale také hlasovat a hlasy získávat. Každý den je vyhlášen jeden úspěšný hlasující, který bude odměněn. Soutěž jinak probíhá ve třech kolech, ze kterých jsou vybrány nejlepší fotky do finále. To proběhne koncem května a výherce jarní soutěže budou vyhlášeni 5. 6. 2013.

Výherci mohou získat odolný foťáky Olympus, tandemový seskok padákem, jízdu Hummerem, profesionální set fotek, horu oplatek od Sedity, poukázky do adidasu, kartony Red Bullů, předplatné časopisu Maxim anebo taky parádní balík od Rádia Beat.

Takže chlapi, foťvyhryte a hlasujte

Společnost Sedita, za podpory Rádia Beat a časopisu Maxim, připravila oku lahodící jaro s Linou. A my jsme ji připravili a zajišťujeme její správný průběh.

Bude na co se dívat a rozhodně je o co hrát. O vítězných dekoltech rozhodne hlasování na webu www.hodneorechu.cz. Ve finále se pak utkají ty nejlepší dekolty. Zkrátka soutěž k nakousnutí jak má být.

Celou soutěž vyhlašuje společnost I.D.C. Praha, a.s. společně s agenturou Comunica, která ji zajišťuje, a s partnery Rádiem Beat a časopisem Maxim. Výhry do soutěže věnovala i společnost Olympus.