Zprávy pro vás
nadprůměrně aktuální!

Vyhráli jsme! Budeme zajišťovat reklamní kampaň časopisu Epocha

20.5.2013 / News

Epocha_logo_cervene_cmyk-page-001Letos v létě odstartuje nová reklamní kampaň časopisu EPOCHA, kterou bude tentokrát budeme zajišťovat my. Výběrové řízení na zajištění reklamních služeb probíhalo koncem roku 2012 a nyní je rozhodnuto o vítězi. Zadání bylo jasné – navrhnout pro časopis kreativní koncept reklamní kampaně pro letní měsíce.

Comunica připravuje Epochu na léto

Kampaň časopisu připravujeme trochu jinak, než jak vypadala v posledních letech. Nebude tolik zaměřená na léto a letní čtení. Navrhli jsme úplně jiný směr, kterým kampaň povedeme. Ta letošní bude představovat nepřehlédnutelné a jasně identifikovatelné kreativní řešení. Chceme kampaní je ukázat šíři témat, která pro nás časopis EPOCHA vytváří.

A jak to vidí v časopisu Epocha? „Chceme udržet vysokou míru znalosti časopisu mezi českými čtenáři a potvrdit své postavení jedné z klíčových značek vydavatelství RF HOBBY. Nová kampaň má čtenářům říct, že EPOCHA je přece jenom víc, než jen skvělé čtení na dovolenou,“ uvedla Alexandra Krausová, manažerka marketingu společnosti RF HOBBY.