Zprávy pro vás
nadprůměrně aktuální!

PR a digitální komunikaci zajistí nově pro Framagro agentura Comunica

28.3.2013 / News

V tendru se jednalo o co nejlepší nabídku, která by z hlediska nápadu a složení služeb nejlépe vyhovovala představám společnosti Framagro. A náš návrh služeb pro značku Chytrá vejce vyhrál. Odstartovali jsme spolupráci tiskovou konferencí k novým produktům, které přicházejí na český trh – Chytrá vejce.

Na tiskové konferenci jsme představili novinku na českém trhu Chytrá vejce a předvedli novinářům, o co vlastně jde, jak se s Tekutými a Vařenými vejci pracuje a také jsme jim dali ochutnat pokrmy z Chytrých vajec. Velmi nás potěšil obrovský zájem médií a věříme, že spolupráce bude pokračovat v tomto duchu i do budoucna. V následujícím období chceme oslovit především skupinu mladých a zaneprázdněných lidí a dále pracovat na prezentaci produktu.

Na tiskovém setkání se kromě řečníků ze společnosti Framagro představila také docentka Kamila Míková z Ústavu analýzy potravin a výživy s informacemi o vejcích. Dále promluvila zástupkyně organizace CEFF o kvalitních surovinách a ředitel společnosti Elopak uvedl výhody kartonových obalových systémů. Na místě bylo možné produkty vidět a také si vyzkoušet, jak se s nimi vaří.

„Chtěli jsme co nejefektivněji uvést náš nový produkt na trh a vybrali jsme si k tomu Comunicu. V návrzích se nejvíce přiblížili našim představám a navíc při jednání s nimi jsme poznali, že se pro produkt opravdu velice rychle nadchli a nabídli velmi zajímavé nápady. Navíc tisková konference, kterou jsme začali, měla opravdu nad očekávání velký úspěch,“ řekl Milan Karban, generální ředitel společnosti Framagro.